Mam 50 lat i szukam miłości. Co powinnam zrobić, aby znaleźć tego jedynego?

Miłość można znaleźć w każdym wieku. Nie od dziś wiadomo, że kobiety dojrzałe często rozpoczynają całkowicie nowe życie, poszukują nowego mieszkania, pracy oraz mężczyzny z którym będą chciały się zestarzeć. Znalezienie sympatii po 50 roku życia bywa niekiedy dosyć trudne i czasochłonne. Co więc zrobić, by znaleźć tego jedynego po 50-tce? Oto nasze podpowiedzi!

Cytrusowa sałatka z przegrzebkami

Zimowa sałatka w stylu peruwiańskiego ceviche, lekka, orzeźwiająca, kolorowa i zdrowa. Wegetarianie i weganie mogą pominąć przegrzebki, i ewentualnie wzbogacić ją o dodatkowy składnik wedle upodobania.

Jak mężczyźni dobierają sobie partnerki? Na to zwracają uwagę!

Mężczyźni w doborze partnerki są bardzo ostrożni. Niektórzy panowie patrzą głównie na wygląd zewnętrzny, dla innych zaś liczy się głównie wewnętrzne usposobienie i poglądy kobiety a także jej styl życia. Jeszcze inni poszukują kogoś z kim mogliby dzielić swoje wspólne pasje i zainteresowania. Jest jednak kilka ogólnych wyznaczników, którymi w początkowej fazie znajomości kieruje się każdy facet! Oto co tak naprawdę ma znaczenie w doborze idealnej partnerki!

Jak mężczyźni znoszą rozstanie? Czy jest to dla nich ciężki czas?

Wielu mężczyzn po rozstaniu zgrywa twardzieli. Okazuje się jednak, że nie do końca jest tak jak chcieliby tego faceci. Oto kilka najczęstszych etapów przez które przechodzi mężczyzna po rozstaniu ze swoją ukochaną.

Kłopoty z seksem po 30. Dlaczego spada libido?

Spadek libido może być spowodowany różnymi czynnikami, które dotychczas tak naprawdę były przez nas nie zauważane. Niektóre jesteśmy w stanie bardzo szybko wyeliminować z naszego życia, a niektóre niestety nie. Jakie są najczęstsze powody spadku libido po 30stym roku życia? Oto 3 z nich.

Magia wyglądu - co pociąga go w TOBIE najbardziej?

Zastanawiałaś się kiedykolwiek co tak naprawdę pociąga Twojego mężczyznę w Tobie? Czym go oczarowałaś i dlaczego nie może oderwać od Ciebie wzorku? Oto 3 proste odpowiedzi, które sprawią, że zauważysz tą magie wyglądu także u siebie.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl