Do czego prowadzi przelotna miłość? 4 najgorsze rzeczy!

Do czego może prowadzić przelotna miłość? Czy przysłowiowi amanci naprawdę lubią swój styl życia? Te i inne podobne pytania często sobie zadajecie, dlatego my postanowiliśmy chociaż odrobinę Wam pomóc w uzyskaniu odpowiedzi. W tym artykule dowiecie się do czego tak naprawdę prowadzi brak stabilności i tzw. skakanie z kwiatka na kwiatek.

11 cudownych propozycji na fryzury dla kobiet po 30

Piękne fryzury dla kobiet po 30. 

3 ciekawostki o stosunku, o których możesz nie wiedzieć

Jak widomo stosunek jest bardzo ważny zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, dzięki niemu jesteśmy w stanie pokazać swojej ukochanej osobie jak bardzo nam na niej zależy i jak bardzo jest dla nas ważna. Stosunek mimo, że tak powszechny temat wciąż kryje za sobą mnóstwo tajemnic. O jakich ciekawostkach odnośnie stosunku nie miałeś zielonego pojęcia? Oto lista 3 najpopularniejszych.

Kobieta po 30 - jak uwodzić, aby znaleźć tego jedynego!

Do tej pory uważałaś się za szczęśliwą singielkę, teraz jednak zaczynasz dostrzegać, że czujesz się najzwyczajniej w świecie samotna. Potrzebujesz znaleźć kogoś z kim zaczniesz dzielić świat na pół, kogoś kto będzie Cię kochał i akceptował taką jaka jesteś. Jak więc to zrobić, by podryw po 30 był nadal tak samo uwodzicielski jak za czasów bycia nastolatką? Oto nasze wskazówki!

Obniżona samoocena partnera - jak sobie z tym poradzić?

Ciągła krytyka ze strony społeczeństwa bywa bardzo wyniszczająca nawet dla największego twardziela. Mężczyźni starają się ukrywać emocje jednak ich gruboskórność bywa bardzo powierzchowna. Każdy wyrzut skierowany w stronę Twojego partnera obniża jego samoocenę. Co więc zrobić, by nieco ją polepszyć? Oto nasze wskazówki.

Fobia społeczna. Co ją powoduje?

Zapewne każdy z nas słyszał kiedykolwiek o fobii społecznej, która pojawia się w związku z przytłaczającym nas lękiem. Przez co najczęściej wywołana jest fobia? Oto 3 podstawowe i najbardziej powszechne powody przez, które fobia społeczna może się ukazać, również u nas.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl