Miłość

Uczucie, inaczej silna więź emocjonalna między dwojgiem ludzi. W udanej relacji miłość przeobraża się w związek i trwa nadal, zmieniając się z biegiem lat i ewoluując. W tym dziale znajdziesz porady na temat związków, kryzysów i problemów w związku oraz życia intymnego.


Jak sprawdzić czy on jest Tobą zainteresowany? Proste triki!

Zapewne każda z nas zauważyła chociaż raz w swoim życiu, że pewien chłopak ewidentnie jest nią zainteresowany. Po czym to poznać, że facet ma na nas oko? Jak rozpoznać jego sygnały względem naszej osoby? Oto lista 4 triki po których zauważysz, że on ewidentnie jest Tobą zainteresowany.

Dlaczego nie warto zabiegać o uwagę ze strony faceta?

Dlaczego wciąż tak wiele kobiet nie potrafi zrozumieć, że zabieganie o mężczyznę nie jest pożądanym przez nich zjawiskiem. Mężczyźni nie lubią gdy kobieta o nich walczy, a wręcz przeciwnie wolą gdy pozostawia to w ich kwestii. Dlaczego nie wolno zabiegać o mężczyzn? Dlaczego tak bardzo oni tego nie lubią? Oto 3 najbardziej popularnych powodów dzięki, którym zrozumiesz, że zabieganie o faceta nie powinno Cię obchodzić.

Cechy wrednej kobiety, których mężczyźni nienawidzą

Wredna osoba to ktoś, kto jak nikt inny potrafi być złośliwy, mściwy i pozbawiony jakiejkolwiek empatii czy uczuć wyższych. Mężczyźni nienawidzą wrednych kobiet, dlatego też starają się ich unikać jak ognia. Jakie więc cechy posiada wredna kobieta? Oto najistotniejsze z nich!

3 błahe powody, dla których ON zdradza

Zdrada jest jednym z głównych powodów rozpadu wielu długoletnich związków. Niszczy ona wszystko to nad czym dwoje bliskich sobie ludzi pracowało latami. Dlaczego więc faceci zdradzają i wystawiają na próbę stabilne związki ze swoimi życiowymi partnerkami? Oto kilka błahych powodów!

3 rzeczy, których nie możesz robić po rozstaniu z EX

Czasami bywa tak, że dwoje ludzi się rozstaje. Nie ma co się wtedy załamywać i robić rzeczy, których potem można naprawdę żałować. Oto kilka zachowań, które na pewno nie pomogą Ci podnieść się po rozstaniu a mogą zadziałać wręcz destrukcyjnie.

Powody, dla których mężczyźni kochają tajemnicze kobiety

Zastanawiałaś się kiedykolwiek jak kobiety są najbardziej atrakcyjne dla mężczyzn? Okazuje się, że większość z nas nie zdaje sobie z tego sprawy, ale to właśnie tajemniczość jest największym kluczem do serca mężczyzny. Dlaczego faceci tak bardzo kochają tajemnicze kobiety? Oto 3 powody dzięki którym to zrozumiesz.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl