Związki

Związek to relacje między ludźmi, które oparte są na bliskości, zaufaniu, ale i także stosunkach seksualnych. Praca nad związkiem to obowiązek każdego z partnerów. Podpowiemy jak stworzyć idealny związek oparty na szczerej miłości.


Cudowna przemiana faceta po zdradzie - dlaczego nie powinnaś mu wierzyć?

Wybaczając zdradę musimy liczyć się z tym, że będzie trudno. Nie ma co się zbyt dużo nad tym rozwodzić, zdrada jest przeżyciem traumatycznym, uwłaczającym godności każdej kobiety. Naukowcy udowodnili, że mężczyzna, który raz dopuścił się zdrady, może zrobić to po raz kolejny. Dlaczego więc wybaczając zdradę powinnaś być czujna i nie wierzyć mu tak do końca?

Prawdziwe powody przez które faceci rezygnują z kobiet. SZOK!

Czasami zastanawiamy się, gdzie popełniłyśmy błąd. Dlaczego nasz związek z dnia na dzień zwyczajnie się rozpada, tak naprawdę bez konkretnego powodu. Przyczyn szukamy wszędzie gdzie się tylko da, w grę prawie zawsze naszym zdaniem wchodzi inna kobieta. Przedstawiamy Wam kilka powodów przez które faceci wycofują się z tej relacji. Uwaga! Niektóre z nich są naprawdę szokujące.

Co każdy facet chce usłyszeć od swojej kobiety? Na pewno to!

Każdy facet, wbrew pozorom, lubi słuchać wypowiadane z ust kobiety na swój temat miłe komentarze i komplementy. Mimo, że większość mężczyzn nie przyznaje się do tego, to naprawdę uwielbiają, gdy ich kobieta jest dla nich czuła a słowa które wypowiada zdecydowanie podbudowują ich męskie ego i całą samoocenę. Dlatego właśnie drogie Panie, warto od czasu do czasu powiedzieć swojemu parterowi coś miłego, zobaczycie, że jego samopoczucie ulegnie gwałtownej poprawie!

3 cechy idealnej partnerki, które są pożądane przez mężczyzn

Tak naprawdę ciężko zdefiniować ideał. Nie ma jednoznacznej definicji ani wyznaczników wskazujących na to, że dana osoba jest lub nie jest idealna. Niekiedy bycie idealną porównuje się do bycia perfekcyjną, ale i to wydaje się mieć zupełnie inne znaczenie i zastosowanie. Pojawia się więc pytanie, jakiej partnerki poszukują faceci? Jaka ona być powinna, by była dla nich kobietą idealną?

3 cechy wyjątkowej kobiety, za którą szaleją faceci!

Wyjątkowość nie doczekała się jeszcze swojej jednej ścisłej definicji. Warto jednak zaznaczyć, że osobą wyjątkową nazywać można kogoś, kto posiada pewne rzadko spotykane cechy, które zazwyczaj są elementem pożądanym przez społeczeństwo. Oto kilka najważniejszych cech kobiety, za którą naprawdę szaleją faceci!

3 gesty, które najbardziej działają na mężczyznę

Mężczyźni wbrew pozorom wcale nie są tacy gruboskórni jakby się mogło wydawać na pierwszy rzut oka. Uwielbiają się przytulać, całować i okazywać czułość. Od swoich kobiet oczekują przede wszystkim partnerskiego traktowania. Rzeczą podstawową w związku jest także szacunek i zrozumienia. Jednak równie ważne wydają się być gesty. Oto kilka z nich - uważaj one naprawdę działają cuda!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl