Miłość

Uczucie, inaczej silna więź emocjonalna między dwojgiem ludzi. W udanej relacji miłość przeobraża się w związek i trwa nadal, zmieniając się z biegiem lat i ewoluując. W tym dziale znajdziesz porady na temat związków, kryzysów i problemów w związku oraz życia intymnego.


Czy warto dawać ostatnią szansę po zdradzie?

Zdrada jest niewątpliwie jedną z najczęstszych przyczyn rozłamu związków. Nawet doskonały związek niekiedy nie jest w stanie przetrwać zdrady. Dzieje się tak głównie dlatego, że to właśnie zdrada wydaje się być pewną cienką granicą pomiędzy miłością a nienawiścią. Związek, który przechodzi kryzys, którego powodem jest zdrada ma do wyboru kilka dróg. Oto najistotniejsze drogi wyjścia z tej jakże trudnej i ciężkiej pułapki emocjonalnej.

Jak facet sprawdza kobietę? Te sygnały powinnaś rozpoznać!

Okazuje się, że nie tylko kobiety sprawdzają prawdomówność i autentyczność nowo poznanego mężczyzny. Faceci bowiem drogie Panie robią dokładnie to samo! Jak więc facet sprawdza kobietę, gdy chce zweryfikować jej autentyczność? Oto kilka sygnałów, które powinny dać Ci do myślenia! Lepiej się pilnuj!d

3 cechy, które powiedzą Ci, że on jest genialnym kochankiem

Zapewne każda z nas myślała kiedyś o tym jak wyglądałoby jej życie gdyby pojawił się w nim nagle kochanek. Nie jedna też z pewnością zastanawiała się czy nie wdać się w relacje z innym mężczyzną, niż nasz dotychczasowy partner. Podczas wyboru kochanka należy jednak pamiętać o kilku cechach, które powinie posiadać. Jakie cechy powinien mieć idealny kochanek? Oto lista 3 podstawowych.

4 emocjonalne rozterki kobiet w związku - też tak masz?

Emocjonalne rozterki dopadają każdą z nas. Kwestią niesamowicie istotną jest, by adekwatnie sobie z nimi radzić oraz by odróżniać wyimaginowane problemy od tych realnych. Oto kilka przykładów emocjonalnych rozterek kobiet! A Ty przez jaką ostatnio przechodziłaś?

Jak dostać od faceta tego czego naprawdę chcesz?

My kobiety czasami wymagamy od facetów czegoś, co dla nich nie jest wcale taką prostą i oczywistą kwestią. Chcemy być wiecznie zaskakiwane, uwielbiane i stawiane na pierwszym miejscu. Niestety, bardzo często także obrażamy się nie podając konkretnego powodu takiego zachowania. Jak więc dostać od faceta to czego naprawdę chcemy i uniknąć dzięki temu całego szeregu nieporozumień i kłótni? Oto nasze wskazówki!

3 kroki do zbudowania długoletniego związku

Nie ma w życiu nic piękniejszego od długoletniej, szczęśliwej miłości. Bycie z kimś to szereg wielu kompromisów, wyrzeczeń, ale i ogromnych wzruszeń, radości i szczęścia. Jak więc zbudować mocną relację, która będzie w stanie przetrwać nie jedną burzę? Oto nasz wskazówki!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl