Miłość

Uczucie, inaczej silna więź emocjonalna między dwojgiem ludzi. W udanej relacji miłość przeobraża się w związek i trwa nadal, zmieniając się z biegiem lat i ewoluując. W tym dziale znajdziesz porady na temat związków, kryzysów i problemów w związku oraz życia intymnego.


Dlaczego zakochany facet potrafi zdradzić? Błahe powody!

Zdrada bywa nieco inaczej traktowana przez mężczyzn aniżeli przez kobiety. My podchodzimy do tego zdecydowanie bardziej emocjonalnie. Faceci natomiast traktują to jako przede wszystkim dobrą zabawę i coś kompletnie niezobowiązującego i nieangażującego emocjonalnie. Oto kilka powodów, dla których nawet mężczyzna pozostający w stałym i udanym związku dopuści się skoku w bok!

Facet odczytuje, ale nie odpisuje - co to może znaczyć?

Czasami zastanawiamy się, dlaczego nasz facet tak długo nie odpisuje na wiadomości. Przyczyn takiego stanu rzeczy może być naprawdę dużo. Oto kilka najistotniejszych powodów dla których Twój partner tak długo stroni od odpowiedzi!

Fakty i mity na temat podrywu po 40 roku życia

Kwestia randek i podrywu po 40 roku życia jest tak obszernym tematem, że ciężko byłoby opisać ją w kilku zdaniach. Skupmy się jednak na tym, jakie mity najczęściej są przyczyną niepowodzeń podrywu czy też randki. Oto i one!

Jak dogodzić mężczyźnie po 40? Czego lepiej unikać?

Mężczyźni po 40-tce niekiedy zaczynają nieco zmieniać swoje podejście do życia. Modyfikacji ulega także ich hierarchia potrzeb i wartości. Okazuje się, że nie wiele potrzeba facetowi po 40 roku życia. Chce on po prostu spokoju, stabilizacji i pewnej bezgranicznej akceptacji. Oto kilka aspektów na które warto zwrócić uwagę budując relację z 40 latkiem!

Jak go rozkochać małymi rzeczami? Podpowiadamy!

Zastanawiałaś się kiedykolwiek jak szybko i sprawnie rozkochać w sobie mężczyznę? Okazuje się, że sposobów na wzbudzenie miłości jest naprawdę wiele. Jakie rzeczy mają największy wpływ na rozkochanie mężczyzny swojego życia? Oto 3 podstawowe rzeczy, które z pewnością rozkochają w tobie mężczyznę.

Mam 50 lat i szukam miłości. Co powinnam zrobić, aby znaleźć tego jedynego?

Miłość można znaleźć w każdym wieku. Nie od dziś wiadomo, że kobiety dojrzałe często rozpoczynają całkowicie nowe życie, poszukują nowego mieszkania, pracy oraz mężczyzny z którym będą chciały się zestarzeć. Znalezienie sympatii po 50 roku życia bywa niekiedy dosyć trudne i czasochłonne. Co więc zrobić, by znaleźć tego jedynego po 50-tce? Oto nasze podpowiedzi!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl